Denizyolu bugüne kadar en düşük maliyetli ve en çevreci taşıma biçimidir.
Eğer transit süreyi  tolere edilebiliyor, düşük maliyet en önemli etken ve çok büyük hacimlerde kargo taşımaları yapıyorsanız sizin için en doğru nakliye modeli denizyoludur.

Kısa mesafeli denizyolu taşımacılığı ve açıkdeniz taşımacılığı olmak üzere iki çeşit hizmetleri sunmaktayız.

  1. Kısa mesafeli deniz yolu Taşımacılığı

Belçika, Hollanda, Lüksemurg,Almanya, Fransa,Portekiz,İspanya,İtalya, Yunanistan,            İskandinavya, Rusya ve Baltık arası kısa mesafeli denizyolu taşımalarıdır.

20’ ve  40’ konteynerler ile verdiğimiz geleneksel hizmetin yanısıra standart tır kapasitesine eşdeğer hacimli  45’ palletwide konteynerler ile de hizmet vermekteyiz.

Haftalık düzenli servisler ve kapıdan kapıya ortalama 15 gün transit süreli kısa mesafeli  deniz yolu taşımacılığı, karbon emisyonunu ve  nakliye maliyetlerinizi minimize etmeyi hedeflemektedir.

  1. Açık-deniz denizyolu taşımacılığı

Dünya çapındaki acente ağımız ile konteynerlerinizi dünya üzerindeki herhangi bir noktadan kapınıza ve kapınızdan dünya üzerindeki herhangi bir noktaya taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.

Komple ve parsiyel yüklemeler, yükleme – boşaltma  hizmetleri, depolama, Türkiye deki tüm limanlarda gümrükleme ve kapıteslim hizmetleri vermekteyiz.

İthalat &ihracat yönetmelikleri  konusunda danışmanlık ve doküman hazırlamak, her yükleme için sunduğumuz katma değerli hizmetlerimizdir.