Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde karşılayabilmemiz için ulusal ve uluslararası sektörel düzenlemeleri yakından takip etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Greenlog olarak tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin hem yasalara hem mevzuata uygun şekilde hareket etmelerini ve Greenlog'un temel değerlerini doğru bir şekilde temsil etmelerini sağlamak için eğitim programları ile denetim sistemlerine sahibiz.

 

Sektörümüze dair kırmızı çizgilerimizi belirledik ve bunlara uyma noktasında çok hassasız. Yolsuzlukla mücadeleyi destekliyoruz. Rüşvet ve adaletsiz uygulamalara karşı çok keskin çizgilerimiz var. Greenlog'un hiçbir çalışanı veya tedarikçisi herhangi bir teşvik veya rüşvet teklif etmez veya vermez. Aynı zamanda adil rekabete inanıyoruz. “Tarafsızlık” ilkemiz çerçevesinde bütün müşterilerimize ve iş ortaklarımıza eşit mesafede duruyor, aynı özeni gösteriyoruz.

İş etiğimizin ayrılmaz bir parçası olarak “bilgi gizliliği” konusunda son derece titiz davranıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın bilgi gizliliği konusunda gerekli eğitimleri alarak aramıza katılmasına dikkat ediyoruz. Hiçbir bilgiyi, bilgi sahibinin önceden onayı olmaksızın kullanmıyoruz.